Elektrické měřící přístroje

V posledních letech vedlo ke zvýšení nákladů na el. energii a větší pozornost se věnuje spotřebě el. energie a možnostem vykonávat aktivity spojené se šetřením výdajů spojených s energiemi. Nabízíme kompletní škálu přístrojů pro zjišťování / měření spotřeby el. energie se zápisem historie na místě nebo prostřednictvím softwaru centralizovaného dohledu. Informace jsou dále zpřístupněny všem stranám, jako např. energetický manažer, odd. správy budov, resp. odd. řízení přístupových bodů telekomunikační sítě.

Produkty se využívají v řešeních kde je požadavek na ukládání informací o spotřebě energie až 64 přístrojů, přičemž výkonný samostatný nástroj ukládá údaje a zpřístupňuje jich v síti uživatele. Informace mohou být zobrazovány přímo z webové konzoly bez nutnosti instalace jakéhokoliv softwaru nebo pomocí jednoúčelového PC.

PDU

PDU jsou nejčastěji používaným typem distribuce elektrické energie v současných datových centrech. Představují základní metodu rozvodu elektrické energie v racku. Na výběr jsou různé varianty, například 16A nebo 32A, jedno či třífázové. V nabídce jsou mezinárodní typy zásuvek (C13 a C19), stejně jako zásuvky specifické pro určité země. Kromě předvolených typů PDU lze dodat i kombinace dle požadavků zákazníka. V poslední době se velké oblibě těší inteligentní PDU, ovládané na dálku přes IP rozhraní.

UPS

Záložní zdroje dodáváme v konfiguraci s 3-fázovým vstupem, 1- a 3-fázovým výstupem s možností nastavení 380, 400, 415 V. Slouží k napájení zařízení s výkonem 10 kVA – 800 kVA. Zdroje UPS jsou konstrukčně navrženy tak, aby umožňovaly napájení nelineární zátěže při současně velmi nízkém napěťovém zkreslení, poskytování velmi kvalitního výstupního napětí i v případech prudké změny zátěže (nárazová zátěž) a snižovaly provozní náklady díky vysoké účinnosti zařízení.

Zdroje nepřetržitého napájení UPS dodáváme pro následující aplikace:

  • IT, sítě, servery, datová centra
  • Telekomunikace
  • Průmysl a automatizace
  • Bezpečnostní řešení
  • Doprava a kritické řešení
  • Zdravotnictví
  • Nouzové osvětlení
Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS

Spolehlivé a účinné nepřerušitelné napájení je základem pro zajištění bezpečnosti a kontinuity provozu kriticky důležitých aplikací. UPS od Legrand.
Měření a monitoring spotřeby energie

Měření a monitoring spotřeby energie

Měření a monitoring spotřeby energie jednotlivých vodičů vedených v elektrických rozvaděčích, umístěných v různých technických místnostech např. v datovém centru.
Kabelové trasy

Kabelové trasy

Nosné systémy pro silové a datové kabely. Optické žlaby Legrand pro optické kabely, drátěné žlaby Cablofil pro metalické kabely.
Napájecí bloky (Rack PDU)

Napájecí bloky (Rack PDU)

Vertikální distribuce a řízení elektrické energie v IT rozvaděčích. Raritan, Server Technology, Legrand.
Software pro datová centra

Software pro datová centra

Software typu DCIM je nová třída softwaru, která provozovatelům datových center umožňuje širokou škálu operací - od návrhu až po samotné řízení datového centra. Sunbird PowerIQ.
Připojovací kabely pro IT zařízení

Připojovací kabely pro IT zařízení

Přehledné rozlišení jednotlivých napájecích větví v IT racku pomocí Raritan SecureLock.