Pomocí inteligentního systému dokážete monitorovat blízké okolí IT racků. Modulární struktura systému umožňuje efektivní monitoring jediného IT racku ale i celé serverovny. Integrace monitorovacího systému do systému řízení sítí je nenáročná. Jednotlivé verze produktů se odlišují počtem portů, přičemž rozlišujeme mezi inteligentními porty (pro měření teploty, vlhkosti, proudění vzduchu atd.) a tzv. jednoduchými kontakty (například pro otevírání dveří nebo přepojení s CRAC či UPS).

Námi dodávaný software umožňuje datovým centrům monitorovat výkonové prvky a environmentální podmínky prostředí na úrovni racku, uličky, či celého objektu. Pomáhá datovým centrům zmírňovat riziko výpadků prostřednictvím varování v reálnem čase. Nasazením řešení šetříte také elektrickou energii, umožňujete kontrolovat a účtovat skutečné náklady na energii a na základe reálných informací uskutečňovat iniciativy v oblasti energetické účinnosti.

Monitorovací software Power IQ® DCIM umožňuje správcům datových center a zařízení s kritickou infrastrukturou pozorně sledovat a efektivně využívat stávající energetickou infrastrukturu datových center. Umožňuje sledovat „zdravotný stav“ datového centra, analyzovat energetický výkon, modulovat výkon chlazení a generované zprávy vás mohou upozornit na potenciální problémy a pomoct vám pochopit rozložení zátěže, trendy a kapacitu v reálném čase na všech úrovních infrastruktury.

Monitoring prostředí

Kompletní řešení pro správu prostředí, které vám pomůže identifikovat potenciální problémové oblasti, šetřit energii a udržovat bezpečné prostředí pro vaše IT vybavení. Power IQ pracuje s inteligentními rackovými PDU nebo s jiným systémem na podporu senzorů prostředí typu plug-and-play, které monitorují teplotu, vlhkost, průtok vzduchu, tlak vzduchu, úniky kapaliny, vibrace a další.

Energetický manažment

Pomocí nasazeného systému pochopíte, co ve vašem datovém centre resp. serverovně čerpá energii a najdete způsoby, jak ušetřit spotřebu el. energie. Power IQ monitoruje a měří veškerou spotřebu energie ve vašem datovém centre včetně stavebných měřičů, UPS, podlahových PDU, rackových PDU, senzorů prostředí a IT zařízení. Systém umožní zvýšit teplotu v datovém centru bez rizika a vypočítá úroveň PUE online.

Správa napájení

Zjistěte, kolik energie spotřebováváte v daném okamžiku až po jednotlivé servery po celé trase přes inteligentní rackové PDU, distribuční rozvaděče, UPS, či hlavní rozvaděče objektu. Náš software pro monitorovaní spotřeby energie byl testován v některých z největších datových centrech. Intuitivní, konfigurovatelný přístrojový panel umožňuje sledovat trendy využívaní energie a kapacitu v rámci vašeho energetického řetězce, lokalizuje případné poruchové místo resp. potencionálně problémové místo a tým zlepšuje dostupnost celého datového centra.

Manažment prvků infrastruktury od různých výrobců

Spravujte jakékoliv zařízení s měřením SNMP pomocí jediného webového prohlížeče. Podpora je předinstalovaná a testovaná na APC®, Avocent®, BayTech®, CyberSwitching®, Cyclades®, Eaton, Geist, HP®, Knurr®, Liebert, MRV®, NetBotz, Raritan, Rittal®, Server Technology®, Sinetica, Zařízení StarlineTrackBusway, Tripp Lite a UNITE ™. Dynamické doplňky poskytují dodatečnou podporu pro jednotky CRAC jiných výrobců, PDU, UPS, elektrické panely, rackové UPS a samostatné měřiče.

Vzdálený přístup (KVM)

Vzdálený přístup (KVM)

Raritan KVM over IP switche poskytují vzdálený přístup do IT racku a výrazně šetří operativní náklady na provoz IT technologií.
Monitoring prostředí IT racků

Monitoring prostředí IT racků

Raritan SmartSensor - inteligentní systém pro monitoring blízkého okolí IT racků - teploty, vlhkosti, proudění ale i otevírání dveří či propojení s CRAC a UPS.
Software pro datová centra

Software pro datová centra

Software typu DCIM je nová třída softwaru, která provozovatelům datových center umožňuje širokou škálu operací - od návrhu až po samotné řízení datového centra. Sunbird PowerIQ.
Řízení kontroly vstupu pro IT racky

Řízení kontroly vstupu pro IT racky

Raritan SmartLock - vzdálená správa přístupových práv do IT racků v souladu s novými požadavky na GDPR compliance.
Měření a monitoring spotřeby energie

Měření a monitoring spotřeby energie

Měření a monitoring spotřeby energie jednotlivých vodičů vedených v elektrických rozvaděčích, umístěných v různých technických místnostech např. v datovém centru.
Napájecí bloky (Rack PDU)

Napájecí bloky (Rack PDU)

Vertikální distribuce a řízení elektrické energie v IT rozvaděčích. Raritan, Server Technology, Legrand.
Mini a Mikro datová centra

Mini a Mikro datová centra

Příchozí aplikace jako 5Gs, smart cities či autonomní auta vyžadují extrémně nízkou latenci a tím pádem decentralizaci IT infrastruktury. Mikro a mini DC od Legrand Minkels.