Děláme více než jen vytváříme řešení šité na míru každému zákazníkovi. Budujeme trvalé vztahy tím, že chápeme potřeby zákazníků, dodáváme správné řešení a poskytujeme nejlepší možnou podporu před, během a po každém projektu. Naši zaměstnanci vycházejí vstříc požadavkům trhu přičemž si vážíme ochotu zákazníků sdílet naše reference a propagovat vytvořené řešení.

kriticka infrastruktura datove centrum
  • Řešeními reagujeme na celosvětovou poptávku po nových a výkonnějších aplikacích v kombinaci s ekonomickými požadavky.
  • Sledujeme trend konsolidace fyzické infrastruktury IT, zároveň však aj bezprecedentní rozšiřování datových center, pokud jde o velikost a hustotu.
  • Zároveň provozovatelé infrastruktury omezují prostor a vytvářejí plány na úsporu energie spolu se zaváděním komplexní správy infrastruktury a nechávají tak vznikat nové kategorie nástrojů s integrovanými procesy pod názvem – správa datové infrastruktury.
  • Zabýváme se i produkty pro správné a efektivní nasazování komplexních řešení tak, aby provozovatelé infrastruktury viděli v reálném čase všechny systémy, jejich připojení a vztahy na ostatní infrastruktury, sítě, vláknové kabelové rozvody, energetické řetězy, chladicí systémy, atd.
  • Dodáváme nástroje zabezpečující bezpečný provoz kritické infrastruktury se schopností identifikovat, lokalizovat, vizualizovat a spravovat celou infrastrukturu, jednoduše přidávat nové vybavení, s jistotou plánovat kapacitu pro budoucí rast a / nebo konsolidaci.
Měření a monitoring spotřeby energie

Měření a monitoring spotřeby energie

Měření a monitoring spotřeby energie jednotlivých vodičů vedených v elektrických rozvaděčích, umístěných v různých technických místnostech např. v datovém centru.
více informací
Napájecí bloky (Rack PDU)

Napájecí bloky (Rack PDU)

Vertikální distribuce a řízení elektrické energie v IT rozvaděčích. Raritan, Server Technology, Legrand.
více informací
Přesné IT chlazení

Přesné IT chlazení

Jednotky přesné klimatizace HiRef s možností zvlhčování a odvlhčování pro přesné řízení teploty a vlhkosti. Speciálně vhodné pro klimatizaci serveroven, IT místností, datových center.
více informací
Záložní zdroje UPS

Záložní zdroje UPS

Spolehlivé a účinné nepřerušitelné napájení je základem pro zajištění bezpečnosti a kontinuity provozu kriticky důležitých aplikací. UPS od Legrand.
více informací
Software pro datová centra

Software pro datová centra

Software typu DCIM je nová třída softwaru, která provozovatelům datových center umožňuje širokou škálu operací - od návrhu až po samotné řízení datového centra. Sunbird PowerIQ.
více informací
Protipožární přepážky

Protipožární přepážky

EZPath - produkty pro zpomalení / zabránění šíření ohně v prostoru serveroven a datových center.
více informací
Přetlakové klapky

Přetlakové klapky

Automatické otevření prostoru při daném přetlaku.
více informací